Crest Pasta Brilliance - Vibrant Peppermint 116g

Novinka Black Friday
5 hodnocení
529 Kč –6 %
crest brilliance zubni pasta
529 Kč –6 % 499 Kč
Skladem
Jedna z nejúčinnějších bělících past Crest. Bělejší úsměv již za 3-7 dní při každodenním čištění. Pasta nvíc vydrží 2-3 měsíce používání. Enamel Safe formula je šetrná k vaší zubní sklovině. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crest Bělící Pasta Brilliance Velké Balení

Pasta Crest Brilliance Ultra s vylepšeným složením a novou bělící formulí poskytuje jedno z nejvýraznější bělení zubů z řady past Crest. Složení této pasty dále poskytuje ochranu vašich zubů před dalším znečištěním až po dobu 24 hodin od čištění. 

Pasty navíc stačí použít jen malé množství (o velikosti hrášku) při každém čištění. Vydrží vám tedy pasta 2-3 měsíce každodenního čištění. 

Bělení Zubů a Prevence Znečištění v Jednom

Bělící pasty a další produkty značky Crest 3D White jsou používány miliony lidí po celém světě. Tato pasta nejen pomáhá bělit zubní povrch od nečistot, ale také vaše zuby chrání a posiluje díky svému unikátnímu složení. Tato crest pasta Brilliance dokáže odstranit až 100% povrchových nečistot na zubech již po 5-7 dnech používání a zabraňuje dalšímu znečištění až po dobu 24 hodin. 

Pro Koho Jsou Produkty Crest Určeny?

Crest pasty, bělící pásky, ústní vody a další produkty jsou pro ty z vás, kteří chtějí od svého úsměvu víc. Pokud hledáte jednoduché řešení jak bezpečně a svépomocí provést kůru domácího bělení zubů, Crest produkty jsou právě pro vás. 

Dále doporučujeme používat bělící pasty Crest:


  • při pravidelné konzumaci čaje a kávy (ranní espresso přeci nemusí mít za následek, že se bojíme usmát zažloutlými zuby)
  • při používání tabákových výrobků
  • při časré konzumaci červeného vína
  • mezi cykly používání bělících pásků
  • 10-14 dní před začátkem bělící kůry s pásky Crest pro mineralizaci skloviny