Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance Blast 3+1

Neohodnoceno
1 148 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bělící zubní pasta Crest 3D White Brilliance Blast ve výhodném balení 3+1 zdarma. Postupné odstraňování povrchových nečistot zubů a efektivní boj proti škodlivým bakteriím způsobující zápach z úst. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance Blast 3+1

Pasta Crest Brilliance Ultra s vylepšeným složením a novou bělící formulí poskytuje jedno z nejvýraznější bělení zubů z řady past Crest. Složení této pasty dále poskytuje ochranu vašich zubů před dalším znečištěním až po dobu 24 hodin od čištění. 

Pasty navíc stačí použít jen malé množství (o velikosti hrášku) při každém čištění. Tato sada 3+1 vám vydrží až 10 měsíců každodenního používání


Hlavní výhody pasty Crest Brilliance blast:

  • Vybělí povrchové nešistoty zubů za 3-5 dní
  • Odstraňuje bakterie způsobující zápach z úst
  • Jedna z nejúčinnějších bělících past značky Crest
  • Balení vydrží přibližně 2 měsíce pravidelného čištění


Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance Blast 3+1
Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance Blast 3+1

Bělení Zubů a Prevence Znečištění v Jednom

Bělící pasty a další produkty značky Crest 3D White jsou používány miliony lidí po celém světě. Tato pasta nejen pomáhá bělit zubní povrch od nečistot, ale také vaše zuby chrání a posiluje díky svému unikátnímu složení. Tato crest pasta Brilliance dokáže odstranit až 100% povrchových nečistot na zubech již po 3-5 dnech používání a zabraňuje dalšímu znečištění až po dobu 24 hodin. 

Jak Dále Podpořit Zubní Sklovinu?

Péče o zubní sklovinu a zdravé zuby je běh na dlouhou trať. Je důležité pravidelně navštěvovat vašeho ošetřujícího zubaře a konzultovat s ním stav vašich zubů. Pro domácí podporu zdravé zubní skloviny, silných zubů a čistých dásní doporučujeme ústní vodu Crest Enamel Care 1l. Velké balení této ústní vody vydrží 2-3 měsíce používání a podpoří nejen zubní sklovinu, ale také odstranění škodlivých bakterií z úst a osvěží dech při každodenním používání. 

Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance Blast 3+1

Pro Koho Jsou Produkty Crest Určeny?

Crest pasty, bělící pásky, ústní vody a další produkty jsou pro ty z vás, kteří chtějí od svého úsměvu víc. Pokud hledáte jednoduché řešení jak bezpečně a svépomocí provést kůru domácího bělení zubů, Crest produkty jsou právě pro vás. 

Dále doporučujeme používat bělící pasty Crest:


  • při pravidelné konzumaci čaje a kávy (ranní espresso přeci nemusí mít za následek, že se bojíme usmát zažloutlými zuby)
  • při používání tabákových výrobků
  • při časré konzumaci červeného vína
  • mezi cykly používání bělících pásků
  • 10-14 dní před začátkem bělící kůry s pásky Crest pro mineralizaci skloviny