Doprava & Platba

Doprava

Spolupracujeme s následujícími dopravci pro doručení vašich objednávek - Kurýrní služba PPL a Zásilkovna. 

  • Kurýrní služba PPL - SLOVENSKO

Cena za dopravu: objednávka v hodnotě do 1 200 Kč - 129 Kč

Cena za dopravu: objednávka v hodnotě nad 1 201 Kč - ZDARMA

  • Kurýrní služba PPL

Cena za dopravu: objednávka v hodnotě do 1 200 Kč - 99 Kč            

Cena za dopravu: objednávka v hodnotě nad 1 201 Kč - ZDARMA

Po přijetí a zabalení vaší objednávky předáváme zásilku kurýrní službě PPL. Po převzetí a naskenování balíčku kurýrem od nás obdržíte email s trasovacím číslem. Nejspíš také obdržíte automatickou zprávu přímo od společnosti PPL. Doručení zpravidla probíhá následující pracovní den od obdržení zprávy od nás a kurýrní služby. 

 

  • Zásilkovna

Cena za dopravu: objednávka v hodnotě do 1 200 Kč - 90 Kč            

Cena za dopravu: objednávka v hodnotě nad 1 201 Kč - ZDARMA

 

Po přijetí a zabalení vaší objednávky předáváme zásilku výdejnímu místu Zásilkovny, kde jsou balíky každý den vyzvedávány kurýrem. Po převzetí a naskenování balíčku kurýrem od nás obdržíte email s trasovacím číslem. Nejspíš také obdržíte automatickou zprávu přímo od společnosti Zásilkovna a pokud používáte aplikaci Zásilkovny, informace o doručení vaší objednávky můžete sledovat také přes rozhraní této aplikace. Doručení zpravidla probíhá následující pracovní den od obdržení zprávy od nás a kurýrní služby. 

 

Tento typ dopravy lze zvolit pouze pro objednávku, jejíž váha nepřesáhne hmotnost 5kg. 

 

Platba

  • Online platba kartou přes platební bránu

Cena za platbu: ZDARMA

Váš nákup můžete pohodlně a bezpečně zaplatit předem přes platební bránu. Po zvolení této platební metody a potvrzení objednávky budete přesměrováni na platební bránu Comgate s 3D Secure zabezpečením, kde zadáte své údaje a dokončíte tím objednávkový proces. . 

  • Převodem

Cena za převod: ZDARMA

Po zvolení platební metody Převodem a potvrzení objednávky vám přijde email s platebními údaji naší firmy, kam je nutné cenu vaší objednávky zaslat. V emailu také najdete QR KÓD pro pohodlné naskenování ve vašem internetovém bankovnictví a naše platební údaje se do příkazu platby naštou automaticky. 

 

Upozornění: vaše zásilka bude expedována až po přijetí platby 

  • Dobírkou

Cena za dobírku: 65 Kč

Objednávku také můžete uhradit dobírkou až při převzetí na výdejním místě Zásilkovny nebo od kurýra, dle vaší zvolené dopravy. Dobírku můžete uhradit kartou i hotově.