Reklamace a odstoupení od kupní smlouvy

Vrácení Zboží

V souladu se zákonem mají všichni naši koncoví zákazníci právo na odstoupení od kupní smlouvy ve 14-ti denní lhůtě od převzetí zboží, tj od dne, kdy byla vaše zásilka doručena kurýrem, či vyzvednuta na výdejním místě / parcel shopu. 

 

Pro požadavek na vrácení zboží nás prosím kontaktujte v zákonné 14-ti denní lhůtě od převzetí zboží na naši e-mailovou adresu info@belicipasty.cz , do předmětu e-mailu uveďte číslo vaší objednávky + odstoupení od kupní smlouvy, např. takto "Objednávka 202200001 Odstoupení od kupní smlouvy" a pošlete v tomto emailu také vaše jméno a příjmení, číslo bankovního účtu, na který chcete vrátit finanční prostředky a důvod pro odstoupení od kupní smlouvy. 

 

Zkontrolujte prosím, jestli Vámi vrácené zboží splňuje tyto náležitosti:

  • Není použito
  • Je v originálním obalu

Zásilku odešlete na adresu ERGOTEP, Záboří 93, 539 44 Proseč

Po obdržení a kontrole vráceného zboží bezodkladně zašleme příslušnou částku na Váš bankovní účet uvedený v emailu / formuláři o odstoupení od kupní smlouvy (nejpozději však do 30-ti pracovních dnů)

Možnost vrácení zboží ve 14-ti denní lhůtě se řídí obchodními podmínkami.

14-ti denní lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží. Končí-li tato lhůta o víkendu nebo ve svátek, jako poslední den lhůty je brán nejbližší následující pracovní den.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu oznámeno nejpozději v poslední den 14-ti denní lhůty. 

Není možné vracet použité zboží.

belicipastycz - formular pro odstoupeni od kupni smlouvy