Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance VZOREK 24g

Nejlepší Bělení
Neohodnoceno
79 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Cestovní / vzorkové balení nejpopulárnější bělící zubní pasty Crest 3D White Brilliance. Velikost 24g. Vhodná na vyzkoušení či na cestování letadlem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance 24g - Cestovní Velikost

Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance s vylepšeným složením a novou bělící formulí poskytuje jedno z nejvýraznější bělení zubů z řady past Crest. Složení této pasty dále poskytuje ochranu vašich zubů před dalším znečištěním až po dobu 24 hodin od čištění. 

  • Malé cestovní balení 24g můžete vyzkoušet před nákupem velké pasty
  • Povolená velikost na cestování letadlem
  • Nejpopulárnější bělící zubní pasta Crest
Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance VZOREK 24g
Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance VZOREK 24g

Bělení Zubů a Prevence Znečištění v Jednom

Bělící pasty a další produkty značky Crest 3D White Brilliance jsou používány miliony lidí po celém světě. Tato pasta nejen pomáhá bělit zubní povrch od nečistot, ale také vaše zuby chrání a posiluje díky svému unikátnímu složení. Tato crest pasta Brilliance dokáže odstranit až 100% povrchových nečistot na zubech již po 5-7 dnech používání a zabraňuje dalšímu znečištění až po dobu 24 hodin. 

Jak Dále Podpořit Čisté Zuby a Sklovinu?

Péče o zubní sklovinu a zdravé zuby je běh na dlouhou trať. Je důležité pravidelně navštěvovat vašeho ošetřujícího zubaře a konzultovat s ním stav vašich zubů. Pro domácí podporu zdravé zubní skloviny, silných zubů a čistých dásní doporučujeme ústní vodu Crest Enamel Care 1l. Velké balení této ústní vody vydrží 2-3 měsíce používání a podpoří nejen zubní sklovinu, ale také odstranění škodlivých bakterií z úst a osvěží dech při každodenním používání. 

Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance VZOREK 24g
Bělící Zubní Pasta Crest 3D White Brilliance VZOREK 24g

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který může ovlivnit kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Pro Koho Jsou Produkty Crest Určeny?

Crest pasty, bělící pásky, ústní vody a další produkty jsou pro ty z vás, kteří chtějí od svého úsměvu víc. Pokud hledáte jednoduché řešení jak bezpečně a svépomocí provést kůru domácího bělení zubů, Crest produkty jsou právě pro vás. 

Dále doporučujeme používat bělící pasty Crest:


  • při pravidelné konzumaci čaje a kávy (ranní espresso přeci nemusí mít za následek, že se bojíme usmát zažloutlými zuby)
  • při používání tabákových výrobků
  • při časré konzumaci červeného vína
  • mezi cykly používání bělících pásků
  • 10-14 dní před začátkem bělící kůry s pásky Crest pro mineralizaci skloviny


Doplňkové parametry

Kategorie: Bělící Zubní Pasty
Hmotnost: 0.1 kg