Bělící zubní pasta Crest Pro Health Gum Detoxify 116g

Neohodnoceno
349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Bělící zubní pasta Crest z řady Pro Health působící na detoxifikaci dásní, citlivost a mírné bělení povrchu zubů. Velikost balení 116g. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící zubní pasta Crest Pro Health Gum Detoxify 116g

Hlavní výhody pasty Gum Detofixy

 • Účinná proti zánětu dásní
 • Obsahuje fluorid
 • Odstraňuje škodlivé bakterie z dásní a ústní dutiny
 • Snížuje iritaci dásní při čištění zubů
 • Šetrně bělí povrch zubů
 • Napěnění zubní pasty pomáhá vyčistit i těžce dostupná místa v ústech
 • Velikost balení - 116g

Bělící zubní pasta na detoxifikaci dásní

Bělící zubní pasta Crest Gum Detoxify je skvělým pomocníkem na zdravé dásně a je to nejdoporučovanějsí zubní pasta proti zánětu dásní v USA. Díky svému složení neutralizuje škodlivé bakterie okolo zubů, při čištění zubů se napění a dostane se tak i do těžko dostupných míst vašich úst. 

Určité druhy jídel a pití totiž pomáhají škodlivým bakteriím (Streptococcus Mutans) k množení a vyšší počet těchto bakterií se poté přetváří v kyselinu, která způsobuje kazivost zubů, onemocnění dásní a vyšší citlivost. 

S touto Crest pastou si již za několik dní všimnete zdravějších dásní, menší citlivosti zubů a podráždění. Složení této pasty bylo klinicky prokázáno v:

 • Neutralizaci škodlivých bakterií na dásních, jazyku a zubech
 • Podpoře zdravých dásní
 • Účinném boji proti onemocnění dásní
 • Šetrném bělení povrchu zubů
Bělící zubní pasta Crest Pro Health Gum Detoxify 116g
Bělící zubní pasta Crest Pro Health Gum Detoxify 116g

Crest Zubní Pasty Pro Kompletní Péči o Dásně

Tato pasta je z unikátní řady produktů Crest vyvynuté speciálně na problémy spojené s dásněmi a citlivostí. Citlivost zubů a bolest dásní je jeden z nejběžnějších problémů zubní hygieny, který většinou souvisí s opotřebovanou zubní sklovinou, špatnými návyky čištění zubů a dásní a mnoho jiných potíží. 

U nás na e-shopu však můžete vyzkoušet hned 3 typy pasty zaměřené na zdraví vašich dásní a citlivosti zubů. V této sadě Crest zubních past na dásně najdete tyto pasty:

 • Crest Gum & Enamel Repair
 • Crest Gum & Sensitivity
 • Crest Advanced Gum Restore

Touto sadou získáte skvělý základ pro komplexní řešení problémů s citlivostí a zdravá vašich dásní. Za zvýraznění stojí pasta Advanced Gum Restore, která svým složením obsahujícím amino kyseliny podporuje aktivaci dalších látek a napomáhá k rychlému zlepšení stavu vašich dásní. 

Jak Dále Podpořit Zdravé Dásně?

Udržovat zdravé dásně může být běh na dlouhou trať. Je nutné se o zuby, jazyk a dásně starat pravidelně a komplexně. Zubní pasty jsou pouze část řešení. Proto je důležité zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vodu. 

Ústní voda Crest Clean Mint Multi-Protection 1l bez alkoholu pomůže dočistit vaše ústa, osvěžit dech a udržet vaše zuby a dásně zdravé. 

Bělící zubní pasta Crest Pro Health Gum Detoxify 116g
Bělící zubní pasta Crest Pro Health Gum Detoxify 116g

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který může ovlivnit kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Jak tuto zubní pastu správně používat?

Dospělí a děti od 12 let: Důkladně si vyčistěte zuby, nejlépe po každém jídle nebo alespoň dvakrát denně, nebo podle pokynů zubního lékaře. Nepolykejte. Děti mladší 12 let: Nedoporučuje se

Jaké je složení této pasty?

Aktivní složka: Fluorid cínatý 0,454 % (0,14 % W/V fluoridových iontů)

Neaktivní složky: Hydroxid sodný, karagenan, glukonát sodný, aroma, xanthanová guma, citronan zinečnatý, chlorid cínatý, sacharin sodný, hydroxid sodný, sukralóza, oxid titaničitý.