Crest Bělící Pasty - Sada 4 Pack

11 hodnocení
1 577 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 Výhodná sada bělících past Crest 3D White na odstranění až 100% povrchových nečistot zubů. Sada bělících past obsahuje 1x Crest 3D White Brilliance 110g, Crest 3D White Vivid Mint 147g, Crest Pro Health Advanced 164g a Crest 3D White Advanced Whitening 147g. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Crest Bělící Pasty - Sada 4 Pack

Crest Zubní Pasty - Bělení Ultra Sada

Sada zubních past Crest obsahuje typy, které jsou nejúčinnější na bělení povrchu zubů. Všechny tyto zubní pasty jsou navíc v největších baleních na trhu, které jinde nenajdete a poskytnou vám dostatek pasty na měsíce každodenního používání. 

Pasty v balení:

  • Crest 3D White Brilliance (110g)
  • Crest 3D White Advanced Whitening (147g)
  • Crest 3D White Vivid Mint Ultra (147g)
  • Crest Pro Health Advanced Whitening (164g)

 

Výhody Crest Pasty

Crest pasty jsou známy po celém světě jako jednička v domácím bělení zubů. Složky těchto past obsahují látky, které efektivně narušují a odstraňují povrchové nečistoty zubů a vy si tak můžete dopřát bělejší úsměv již za několik dní používání. 

Bělící pasty v této sadě také obsahují fluorid, které je pomáhá revitalizovat zubní sklovinu a chránit vaše zuby před vznikem zubních kazů. 

Za zmínku stojí pasta Crest 3D White Brilliance v balení 147g, jež nenajdete na žádném jiném e-shopu v ČR. Tato pasta je nejpokročilejší z řady Crest 3D White a efektivně vybělí povrch zubů za 3-5 dní. 

Crest Bělící Pasty - Sada 4 Pack
Crest Bělící Pasty - Sada 4 Pack

Crest Produkty a Jak Je Používat

Produkty Crest používejte stejně, jako používáte vaši současnou pastu. Aplikovat stačí málo pasty (kuličku o velikosti hrášku) a čistíme si důkladně přední i zadní stranu chrupu a jazyk. 

Pro nejlepší výsledky je nutné používat i mezizubní kartáčky na vyčištění prostor okolo dásní a na těžko dosažitelných místech. Doporučujeme kartáčky Curaprox CPS 06 Prime Start s nástavcem pro jednoduché nasazování a vysazování štětinek. 

Dále je dobré zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vody. Jelikož přemýšlíte o zakoupení této sady na bělení zubů, doporučujeme Crest ústní vodu Diamond Strong, která podpoří bělení a pomůže vám odstranit zbytek bakterií a plaku po vyčištění kartáčkem a pastou. Tato ústní voda neosbahuje alkohol, což znamená, že vás nebude v puse pálit a příjemně vám osvěží dech. 

Pro ty z vás, kterým mírně krvácejí dásně doporučujeme ústní vodu Crest Gum Care, která efektivně bojuje s krvácením dásní a celkově podporuje jejich zdraví. 

Pro Koho Jsou Produkty Crest Určeny?

Crest pasty, bělící pásky, ústní vody a další produkty jsou pro ty z vás, kteří chtějí od svého úsměvu víc. Pokud hledáte jednoduché řešení jak bezpečně a svépomocí provést kůru domácího bělení zubů, Crest produkty jsou právě pro vás. 

Dále doporučujeme používat bělící pasty Crest:

 

  • při pravidelné konzumaci čaje a kávy (ranní espresso přeci nemusí mít za následek, že se bojíme usmát zažloutlými zuby)
  • při používání tabákových výrobků
  • při časré konzumaci červeného vína
  • mezi cykly používání bělících pásků
  • 10-14 dní před začátkem bělící kůry s pásky Crest pro mineralizaci skloviny
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělící zubní pasty vyprodané
Počet ks v balení: 4 ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: