Crest Ústní Voda - Intense Germ Kill 500ml

1 hodnocení
439 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crest Ústní Voda - Intense Germ Kill 500ml

Crest Ústní Voda Intense

Crest ústní voda intense germ kill se zaměřuje především na vyčištění vašich úst od bakterií a plaku. Tato ústní voda obsahuje alkohol, což znamená, že při používání ucítíte pálení v ústech na rozdíl od jiných Crest ústních vod bez alkoholu - například ústní voda Diamond Strong. Pálení v puse je velice intenzivní a může být někomu až nepříjemné. 

Doporučujeme naředit s vodou v poměru 1:2 nebo 1:3 (jednoduše do víčka nalijeme trochu ústní vody a doplníme vodou z kohoutku), než si na výrazný pocit při čištění zvyknete. 

Unikátní složení odstraňuje až 99% škodlivých bakterií z úst, dásní a zubů a tím redukuje množství bakterií usazených na těžko dosažitelných místech okolo vašeho chrupu a efektivně i osvěží váš dech na několik hodin po čištění. 

Crest Ústní Vodou Na Zápach z Úst a Podporu Dásní a Zubů

Ústní voda Intense Germ Kill je pro každého, kdo chce vylepšit svou zubní hygienu a odstranit z úst nečistoty na těžce dosažitelných místech. Složení této ústní vody dokáže efektivně bojovat proti zánětům a pomůže vám tak:

  • osvěžit dech
  • odstranit pozůstatky pokrmů na těžce dosažitelných místech
  • bojovat proti zánětům dásní

Je důležité spojit použití ústních vod Crest s pravidelným a důkladným čištěním mezizubních prostor a jazyku pro maximální efekt. Doporučujeme tuto ústní vodu používat s bělícími pastami s fluoridem, například Crest 3D Brilliance a mezizubními kartáčky Curaprox CPS 07 Prime Start pro důkladné vyčištění dásní. 


Crest Ústní Voda - Intense Germ Kill 500ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení