Crest Ústní Voda - Intense Germ Kill 500ml

1 hodnocení
379 Kč –18 %
crest ústní voda intense germ kill 500 ml
379 Kč –18 % 310 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crest Ústní Voda - Intense Germ Kill 500ml

Crest Ústní Voda Intense

Crest ústní voda intense germ kill se zaměřuje především na vyčištění vašich úst od bakterií a plaku. Tato ústní voda obsahuje alkohol, což znamená, že při používání ucítíte pálení v ústech na rozdíl od jiných Crest ústních vod bez alkoholu - například ústní voda Diamond Strong. Pálení v puse je velice intenzivní a může být někomu až nepříjemné. 

Doporučujeme naředit s vodou v poměru 1:2 nebo 1:3 (jednoduše do víčka nalijeme trochu ústní vody a doplníme vodou z kohoutku), než si na výrazný pocit při čištění zvyknete. 

Unikátní složení odstraňuje až 99% škodlivých bakterií z úst, dásní a zubů a tím redukuje množství bakterií usazených na těžko dosažitelných místech okolo vašeho chrupu a efektivně i osvěží váš dech na několik hodin po čištění. 

Crest Ústní Vodou Na Zápach z Úst a Podporu Dásní a Zubů

Ústní voda Intense Germ Kill je pro každého, kdo chce vylepšit svou zubní hygienu a odstranit z úst nečistoty na těžce dosažitelných místech. Složení této ústní vody dokáže efektivně bojovat proti zánětům a pomůže vám tak:

  • osvěžit dech
  • odstranit pozůstatky pokrmů na těžce dosažitelných místech
  • bojovat proti zánětům dásní

Je důležité spojit použití ústních vod Crest s pravidelným a důkladným čištěním mezizubních prostor a jazyku pro maximální efekt. Doporučujeme tuto ústní vodu používat s bělícími pastami s fluoridem, například Crest 3D Brilliance a mezizubními kartáčky Curaprox CPS 07 Prime Start pro důkladné vyčištění dásní. 

 

Crest Ústní Voda - Intense Germ Kill 500ml
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: