Curaprox Kartáček 5460 Ultra Soft

1 hodnocení
Značka: Curaprox
248 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barvy kartáčků se mohou lišit dle dostupnosti, každé balení má náhodné barvy. Obvyklé barvy však jsou - modrá, zelená, fialová, žlutá. Pokud máte konkrétní požadavek na barvu, napište to prosím do poznámky k objednávce.

Výjimečnost Kartáčků Curaprox

Oproti běžným kartáčkům na zuby je značka Curaprox opravdovým unikátem. Hlavním důvodem je dlouholetá spolupráce se stomatology a vývoj těchto kartáčků se zaměřením na unikátní design pro snadné uchopení a použití a hlavně jemnost štětinek s ohledem na šetrnost k dásním a zubní sklovině.

Curaprox Kartáček 5460 Ultra Soft
Curaprox Kartáček 5460 Ultra Soft

Curaprox CS 5460 a Štětinky

Kartáčky na zuby značky Curaprox jsou řazeny dle počtu štětinek. Curaprox CS 5460 má opravdu 5460 ultra jemných štětinek s velikostí 0,1 mm, které zaručují příjemné a šetrné čištění zubů a dásní. Běžné kartáčky na zuby mají štětinky vyrobené z nylonu a průměrný počet na kartáčku většinou nepřesahuje 2500. Oproti tomu jsou Curaprox kartáčky vybaveny patentovanými vlánky Curen® . Pokud nevíte co je Curen® tak nezoufejte, my také ne, ale hlavní je pro nás běžné uživatele fakt, že díky tomuto materiálu jsou kartáčky Curaprox nesrovnatelně jemnější než běžné zubní kartáčky.

Unikátní Design Kartáčků

Kartáčky Curaprox mají malou drobnou hlavičku a osmihrannou rukojeť, která zajistí příjemný úchop a manipulaci s kartáčkem i na místech v ústech, kam se s běžným zubním kartáčkem jen těžko dostanete. Malá hlavička umožnuje dostat se jednoduše i na vnitřní stranu zubů a dásní, k osmičkám, nebo moudrákům a efektivně odstranit nečistoty bez podráždění. V tomto směru je Curaprox skvělou volbou pro všechny, kteří pociťují podráždění nebo krvácení dásní při čištění běžnými kartáčky. 

Curaprox Kartáček 5460 Ultra Soft
Curaprox Kartáček 5460 Ultra Soft

Jak Správně Čistit

Kartáček držíme lehce za konec a malými krouživými pohyby bez velkého tlaku očistíme každý zub a hlavně dáseň okolo zubu. Čistíme dále i vnitřní stranu jemnými pohyby od dásně k vrchu zubu a krouživými pohyby pročistíme celou vnitřní délku dásně. Nakonec vyčistíme jazyk jemnými tahy od zadní části  jazyka (ta blíže hrdlu) až ke špičce jazyka po celé šířce. Několikrát pečlivě vypláchneme ústa vodou a je to. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: