4 položek celkem
alt belici zubni pasta twice bez fluoridu charcoal icy mint 96g
399 Kč

Bělící zubní pasta Twice bez fluoridu s hydroxyapatitem, vitamíny A, C a E, černým uhlím a jedlou sodou pro kvalitní vyčištění zubů a efektivní odstranění povrchových nečistot...

520

Zubní pasty s hydroxyapatitem jsou alternativou klasických zubních past obsahujících fluorid jako složku pro prevenci tvorby zubních kazů a ochrany zubů.

Hydroxyapatit je totiž součástí našich kostí a zubů a v zubních pastách slouží jako náš neviditelný ochránce, vstupující do prasklinek a nedokonalostí našich zubů a pomáhá tak regenerovat zubní sklovinu, ale také omezit citlivost zubů na studené a teplé

Zubní pasty obsahující hydroxyapatit tak mohou být vhodným pomocníkem při obnažených krčcích zubů a zvýšené citlivosti. V naší nabídce najdete bělící zubní pasty obsahující hydroxyapatit pro získání zářivějšího úsměvu a pevnější zubní skloviny. 

Bělící pasty Curaprox Be You navíc k tomu všemu kombinují zajímavé a neobvyklé příchutě, které si rychle oblíbí i ten nejnáročnější "čistič" zubů vaší rodiny. 

Značka bělících zubních past Twice ještě navíc kombinuje hydroxyapatit s vitamíny a výtažky z aloe vera pro vyrovnání pH v ústech a podporu zdravých dásní.