SPLAT

ZNAČKA - WOOM

Bělicí zubní pasty SPLAT Professional

Šetrné bělení zubů, složení bez fluoridu, hydroxyapatit, svěží zajímavé příchutě a podpora zdravých dásní jsou hlavní z výhod bělicích zubních past značky SPLAT. 

Patentovaný systém Sp. White System® a složka Polydon® efektivně odstraňují povrchové nečistoty zubů, pomáhají snížit citlivost zubů a díky hydroxyapatitu posilují zubní sklovinu. 

Čisté složení bělicích past SPLAT

ZNAČKA - WOOM

Bez SLS

ZNAČKA - WOOM

Bez SLES

ZNAČKA - WOOM

Bez parabenů

ZNAČKA - WOOM

Bez peroxidů

ZNAČKA - WOOM

Bez triclosanu

ZNAČKA - WOOM

Co naopak bělicí zubní pasty SPLAT obsahují?

Složení těchto bělicích zubních past je navrženo pro celkové zdraví zubů, dásní a úst. Proto zubní pasty této značky obsahují například výtažky z heřmánku a vlašských ořechů, vitaminy A a E, hydroxyapatit nebo limonen. Zkrátka látky, které působí antioxidačně a podporují zdravé dásně, omezují tvorbu zubního plaku a množení škodlivých bakterií a jemně leští a zesvětlují barvu zubů. 

ZNAČKA - WOOM

Potřebujete s něčím poradit? Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo zodpovězením vaší otázky na zákaznickém chatu, na emailu info@belicipasty.cz nebo přes telefon +420 777 736 695

Cena

129130
1129130
6 položek celkem
alt belici zubni pasta splat professional biocalcium tuba 100ml
Novinka
129 Kč

Bělicí zubní pasta SPLAT Biocalcium bez fluoridu, s hydroxyapatitem pro posílení zubní skloviny a šetrné bělení. Velikost balení 100ml. Vyrobenu v EU. 

795
alt belici zubni pasta splat professional sensitive na citlive zuby 100ml
129 Kč

Bělicí zubní pasta SPLAT sensitive na citlivé zuby bez fluoridu, s hydroxyapatitem pro posílení zubní skloviny a šetrné bělení. Velikost balení 100ml. Vyrobenu v EU. 

801
alt belici zubni pasta splat professional ultracomplex ml
Novinka
129 Kč

Šetrná bělicí zubní pasta SPLAT professional bez fluoridu s hydroxyapatitem, limonenem, výtažky z heřmánku a patentovanou bělicí složkou pro zdravé zuby a dásně a bělejší úsměv....

798
alt zubni pasta splat professional active 100ml tuba 1006

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem