WOOM

ZNAČKA - WOOM

Bělicí zubní pasty WOOM

Šetrné bělení povrchu zubů, důkladné vyčištění a ochrana zubů před zubním kazem a skvělé složení je jen začátek výhod skandinávských produktů zubní hygieny WOOM. 

Od černých zubních past po produkty s Aloe Vera, produkty WOOM poskytují komplexní péči o ústní dutinu a zdravé zuby. Jemné odstraňování skvrn ze zubů a zářivější úsměv je jen třešnička na dortu. 

 

Čisté složení bělicích past WOOM

ZNAČKA - WOOM

Bez SLS

ZNAČKA - WOOM

Bez SLES

ZNAČKA - WOOM

Bez parabenů

ZNAČKA - WOOM

Bez peroxidů

ZNAČKA - WOOM

Bez triclosanu

ZNAČKA - WOOM

Co naopak bělicí zubní pasty WOOM obsahují?

Složení těchto bělicích zubních past je navrženo pro celkové zdraví zubů, dásní a úst. Proto zubní pasty této značky obsahují například monofluorofosforečnan sodný pro posílení zubní skloviny a ochranu před zubním kazem, pyrofosforečnan draselný pro zamezení tvorby zubního kamene a potlačení škodlivých bakterií na dásních a zubech, cetylpyrindium chlorid pro potlačení zánětlivosti dásní s antiseptickými a antibakteriálními účinky a nebofluorid a jemná abraziva odstraňující povrchové nečistoty ze zubů.

ZNAČKA - WOOM

Potřebujete s něčím poradit? Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo zodpovězením vaší otázky na zákaznickém chatu, na emailu info@belicipasty.cz nebo přes telefon +420 777 736 695

Cena

149179
1149179
8 položek celkem
alt belici zubni pasta woom total+ 75ml
149 Kč

Bělicí zubní pasta Woom s vydokým obsahem hydroxyapatitu (4%) pro šetrné bělení povrchu zubů, působí proti citlivosti zubů a dásní a antibakteriálně. Velikost balení 75ml. 

1012
alt belici zubni pasta woom carbon s cernym uhlim 75ml
Novinka
149 Kč

Bělicí zubní pasta WOOM s černým uhlím pro šetrné bělení povrchu zubů a zdravější úsměv. Složení bez SLS, SLES, parabenů, triklosanu, peroxidů. Veliksot balení 75ml. 

783
alt belici zubni pasta woom white 75ml
Novinka
149 Kč

Bělicí zubní pasta WOOM pro šetrné bělení povrchu zubů, proti zánětlivosti dásní a tvorbě zubního kamene. RDA 40. Složení bez SLS, SLES, parabenů, triklosanu, peroxidů. Veliksot...

786
alt mekky zubni kartacek woom 3 pack ultra soft 6500
Novinka
179 Kč

Ultra měkký zubní kartáček šetrný na dásně a zuby pro důkladné vyčištění zubů a odstranění bakterií a plaku. Kartáček má 6500 štětinek. 

789
alt zubní pasta Woom natural+ 75ml
149 Kč

Z 98% přírodní bělicí zubní pasta Woom NATURAL+ s hydroxyapatitem a výtažky z Aloe Vera a máty peprné pro šetrné bělení a řešení zánětlivosti dásní. Velikost balení 75ml. 

1009
alt zubni pasta Woom sensitive+ 75ml
149 Kč

Zubní pasta Woom na citlivé zuby s obsahem hydroxyapatitu vápenatého, fluoridem a xylitolem. Snižje citlivost a posiluje zubní sklovinu. Velikost balení 75ml. 

1015
alt ustni voda woom carbon 500ml
Novinka
159 Kč

Bělicí ústní voda s černým uhlím a antibakteriálním účinkem. Obahuje fluorid 100 ppm. Limonen působí proti zápachu z úst. Velikost balení 500 ml. 

804
alt ustni voda woom sensitive 500ml
Novinka
159 Kč

Ústní voda na citlivé zuby proti zápachu z úst. Obsahuje fluorid 226 ppm, limnen protí zápachu a cetylpyrindium chlorid proti zánětům dásní. Antibakteriální složení. Velikost...

807

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem