Zubní pasty bez SLS

Zubní pasty bez sodium lauryl sulfátu neboli SLS jsou ideálním řešením, pokud jste citliví na tuto složku v zubních pastách a zaznamenáváte při jejím použití podráždění nebo zvýšenou citlivost. 

Z naší široké nabídky zubních past bez SLS si navíc můžete vybrat produkt, který pomůže odstranit povrchové nečistoty zubů a vybělit tak váš úsměv. 

Například s bělicími pastami Twice získáte nejen bělejší úsměv, ale také podpoříte zdravé dásně a vyrovnané pH úst. Tyto produkty totiž obsahují vitamíny A a E, výtažek z Aloe Vera a xylitol pro celkově silnější a bělejší zuby a zdravější dásně. 

24 položek celkem
alt belici zubni pasta splat professional biocalcium tuba 100ml
Novinka
129 Kč

Bělicí zubní pasta SPLAT Biocalcium bez fluoridu, s hydroxyapatitem pro posílení zubní skloviny a šetrné bělení. Velikost balení 100ml. Vyrobenu v EU. 

795
alt belici zubni pasta woom total+ 75ml
149 Kč

Bělicí zubní pasta Woom s vydokým obsahem hydroxyapatitu (4%) pro šetrné bělení povrchu zubů, působí proti citlivosti zubů a dásní a antibakteriálně. Velikost balení 75ml. 

1012
alt belici zubni pasta splat professional sensitive na citlive zuby 100ml
129 Kč

Bělicí zubní pasta SPLAT sensitive na citlivé zuby bez fluoridu, s hydroxyapatitem pro posílení zubní skloviny a šetrné bělení. Velikost balení 100ml. Vyrobenu v EU. 

801
alt belici zubni pasta bez fluoridu burts bees charcoal whitening 133g
399 Kč

Bělící zubní pasta bez fluoridu, SLS, sladidel, s černým uhlím efektivně odstraňuje skvrny na zubech. Velikost balení 133g. 

574
alt belici zubni pasta bez fluoridu burts bees purely white 133g
399 Kč

Bělící zubní pasta bez fluoridu, SLS, sladidel, glutenu a parabenů. Šetrně bělí povrch zubů, osvěžuje dech, jemná peppermintová příchuť. Velikost balení 133g. 

571
alt belici zubni pasta splat professional ultracomplex ml
Novinka
129 Kč

Šetrná bělicí zubní pasta SPLAT professional bez fluoridu s hydroxyapatitem, limonenem, výtažky z heřmánku a patentovanou bělicí složkou pro zdravé zuby a dásně a bělejší úsměv....

798
alt belici zubni pasta twice invigorating wintergreen peppermint 96g
399 Kč

Veganská bělící zubní pasta s příchutí peppermint a s přírodními složkami pro správné pH v ústech a komplexní zdraví zubů a dásní. Bez SLS, fosfátů, parabenů. Velikost balení 96g. 

517
alt belici zubni pasta twice vanilla lavender mint 96g
399 Kč

Veganská bělící zubní pasta s příchutí vanilka, levandule, máta a s přírodními složkami pro správné pH v ústech a komplexní zdraví zubů a dásní. Bez SLS, fosfátů, parabenů....

514
alt belici zubni pasta woom carbon s cernym uhlim 75ml
Novinka
149 Kč

Bělicí zubní pasta WOOM s černým uhlím pro šetrné bělení povrchu zubů a zdravější úsměv. Složení bez SLS, SLES, parabenů, triklosanu, peroxidů. Veliksot balení 75ml. 

783
alt belici zubni pasta bez fluoridu burts bees charcoal whitening 133g
279 Kč

VNĚJŠÍ KRABIČKA / BALENÍ PASTY JE POŠKOZENÉ Z PŘEPRAVY. ZUBNÍ PASTA JE V POŘÁDKU Bělící zubní pasta bez fluoridu, SLS, sladidel, glutenu a parabenů. Šetrně bělí povrch zubů,...

575
alt belici zubni pasta bez fluoridu burts bees purely white 133g
279 Kč

VNĚJŠÍ KRABIČKA / BALENÍ PASTY JE POŠKOZENÉ Z PŘEPRAVY. ZUBNÍ PASTA JE V POŘÁDKU Bělící zubní pasta bez fluoridu, SLS, sladidel, glutenu a parabenů. Šetrně bělí povrch zubů,...

576
alt zubní pasta Woom natural+ 75ml
149 Kč

Z 98% přírodní bělicí zubní pasta Woom NATURAL+ s hydroxyapatitem a výtažky z Aloe Vera a máty peprné pro šetrné bělení a řešení zánětlivosti dásní. Velikost balení 75ml. 

1009
alt zubni pasta Woom sensitive+ 75ml
149 Kč

Zubní pasta Woom na citlivé zuby s obsahem hydroxyapatitu vápenatého, fluoridem a xylitolem. Snižje citlivost a posiluje zubní sklovinu. Velikost balení 75ml. 

1015
alt belici zubni pasta supersmile professional green apple 119g
597 Kč

Unikátní bělící zubní pasta Supersmile Professional Green Apple 119g se složením Calprox® s nízkou abrazivitou RDA 65. Dokáže vybělit povrch zubů až o 5 odstínů. Výsledky se...

559
Nahoru
Další produkty