Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g

Novinka Nejlepší Bělení
Neohodnoceno
349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící Pasta Crest Enamel Protect

Crest 3D White Enamel Protect s unikátním složením, které odstraní až 100% povrchových nečistot zubů s důrazem na ochranu vaší zubní skloviny. Tato pasta obsahuje fluorid (1100 ppm F), který v zubních pastách napomáhá k  prevenci tvorby zubního kazu a zároveň ochrany chrupu a boji proti škodlivým bakteriím v ústech.  

Určité druhy jídel a pití totiž pomáhají škodlivým bakteriím (Streptococcus Mutans) k množení a vyšší počet těchto bakterií se poté přetváří v kyselinu, která způsobuje kazivost zubů, onemocnění dásní a vyšší citlivost. Proto je důležité používat kvalitní zubní pasty, mezizubní kartáčky/nitě a ústní vody. 

Bělící pasta Crest 3D White Enamel Protect:

  • Odstraní povrchové nečistoty zubů již za 3 dny
  • Je méně abrazivní než ostatní pasty řady Crest
  • Bělí povrch zubů šetrným způsobem k zubní sklovině
  • Stain protection technologie zamezuje budoucí tvorbě nečistot na povrchu zubů déle než jiné pasty
  • Balení obsahuje 85g pasty
  • Svěží příchuť
Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g
Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g

Bělící Pasty s Různým Složením

Doporučujeme pastu Crest Enamel Protect kombinovat s jinými produkty řady Crest 3D White. Např. stojí za zmínku bělící pasta Crest Baking Soda & Peroxidekterá obsahuje jedlou sodu a peroxid vápníku. Studie prokázaly, že zubní pasty obsahující tyto látky mohou být pro někoho i mírně účinnější než jiné bělící pasty bez nich. 

Bělící pasta Baking Soda & Peroxide také aktivně bojuje proti tvorbě zubního kamene a stejně jako pasta Enamel Protect je efektivní v bělení povrchu zubů a šetrná k zubní sklovině. 

Jak Dále Podpořit Zdravé Zuby a Dásně?

Udržovat bílý povrch zubů a zdravé dásně může být běh na dlouhou trať. Je nutné se o zuby, jazyk a dásně starat pravidelně a komplexně. Zubní pasty jsou pouze část řešení. Proto je důležité zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vodu. 

Ústní voda Crest Glamorous White 1l podpoří vaší snahu o bělejší úsměv a zároveň dočistí těžce čištitelná místa, dásně a jazyk od zbylých bakterií, které mohly zůstat v ústech po čištění kartáčkem a pastou. 

Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g
Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který ovlivnivňuje kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení