Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g

Nejlepší Bělení
18 hodnocení
362 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Účinná bělící zubní pasta Crest 3D White Enamel Protect v 85g balení. Vyběluje až 100% povrchových nečistot zubů šetrným způsobem k zubní sklovině a může rozzářit váš úsměv již po 3 dnech používání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící Pasta Crest Enamel Protect

Crest 3D White Enamel Protect s unikátním složením, které odstraní až 100% povrchových nečistot zubů s důrazem na ochranu vaší zubní skloviny. Tato pasta obsahuje fluorid (1100 ppm F), který v zubních pastách napomáhá k  prevenci tvorby zubního kazu a zároveň ochrany chrupu a boji proti škodlivým bakteriím v ústech.  

Určité druhy jídel a pití totiž pomáhají škodlivým bakteriím (Streptococcus Mutans) k množení a vyšší počet těchto bakterií se poté přetváří v kyselinu, která způsobuje kazivost zubů, onemocnění dásní a vyšší citlivost. Proto je důležité používat kvalitní zubní pasty, mezizubní kartáčky/nitě a ústní vody. 

Bělící pasta Crest 3D White Enamel Protect:

  • Odstraní povrchové nečistoty zubů již za 3 dny
  • Je méně abrazivní než ostatní pasty řady Crest
  • Bělí povrch zubů šetrným způsobem k zubní sklovině
  • Stain protection technologie zamezuje budoucí tvorbě nečistot na povrchu zubů déle než jiné pasty
  • Balení obsahuje 85g pasty
  • Svěží příchuť
Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g
Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g

Bělící Pasty s Různým Složením

Doporučujeme pastu Crest Enamel Protect kombinovat s jinými produkty řady Crest 3D White. Např. stojí za zmínku bělící pasta Crest Baking Soda & Peroxidekterá obsahuje jedlou sodu a peroxid vápníku. Studie prokázaly, že zubní pasty obsahující tyto látky mohou být pro někoho i mírně účinnější než jiné bělící pasty bez nich. 

Bělící pasta Baking Soda & Peroxide také aktivně bojuje proti tvorbě zubního kamene a stejně jako pasta Enamel Protect je efektivní v bělení povrchu zubů a šetrná k zubní sklovině. 

Jak Dále Podpořit Zdravé Zuby a Dásně?

Udržovat bílý povrch zubů a zdravé dásně může být běh na dlouhou trať. Je nutné se o zuby, jazyk a dásně starat pravidelně a komplexně. Zubní pasty jsou pouze část řešení. Proto je důležité zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vodu. 

Ústní voda Crest Glamorous White 1l podpoří vaší snahu o bělejší úsměv a zároveň dočistí těžce čištitelná místa, dásně a jazyk od zbylých bakterií, které mohly zůstat v ústech po čištění kartáčkem a pastou. 

Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g
Bělící Pasta Crest Enamel Protect 85g

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který ovlivnivňuje kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Jaké je složení této pasty?

Aktivní složka -  fluorid sodný 0.243% (s 0.16% fluoridový iont) - proti zubním kazům


glycerin, oxid křemičitý, sodium hexametaphosphate, voda, PEG-6, ochucovadlo, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, trisodium phosphate, carrageenan, sodium saccharin, peg-20m, xanthanová guma, sukralóza, mica, titanium dioxide

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělící Zubní Pasty
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…