Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně

Na Citlivé Zuby
6 hodnocení
1 347 Kč –4 %
set pasty gum restore gum sensitivity and enamel repair
1 347 Kč –4 % 1 297 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crest Pasty - Sada na Citlivé Dásně a Zubní Sklovinu

Pasty v této sadě obsahují speciální složení, které chrání zuby a dásně před nechtěnou citlivostí, posiluje oslabenou zubní sklovinu a pomáhá odstraňovat škodlivé bakterie z úst a povrchu zubů. Formule pasty Gum & Sensitivity All Day Protection začne navíc ihned po vyčištění působit na citlivé zuby a dásně a vytvoří ochraný film před jídlem a pitím, které mohou způsobovat citlivost. 

Určité druhy jídel a pití totiž pomáhají škodlivým bakteriím (Streptococcus Mutans) k množení a vyšší počet těchto bakterií se poté přetváří v kyselinu, která způsobuje kazivost zubů, onemocnění dásní a vyšší citlivost. 

V sadě jsou tyto pasty:

 • Crest Pro Health - Gum and Sensitivity 116g
 • Crest Pro Health - Advanced Gum Restore 104g
 • Crest Pro Health - Gum and Enamel Repair 116g

Všechny 3 pasty v balení také obsahují fluorid, který napomáhá ochraně zubů před zubními kazy

S těmito Crest pastami si již za několik dní všimnete zdravějších dásní, menší citlivosti zubů a podráždění. Složení past v této sadě bylo klinicky prokázáno v:

 • Ochraně zubů a dásní proti citlivosti z jídel a pití
 • Podpoře zdravých dásní
 • Neutralizování škodlivých bakterií na zubech, dásních a jazyku
 • Účinném boji proti onemocnění dásní
 • Snížení rozpadu zubní sklovinu způsobeného kyselinami z potravin
 • Posílení zubní skloviny
Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně
Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně

Crest Pasty Pro Kompletní Péči o Dásně

Tato sada past je z unikátní řady produktů Crest vyvynuté speciálně na problémy spojené s dásněmi, citlivostí a posílení oslabené zubní skloviny. Citlivost zubů a bolest dásní je jeden z nejběžnějších problémů zubní hygieny, který většinou souvisí s opotřebovanou zubní sklovinou, špatnými návyky čištění zubů a dásní a mnoho jiných potíží. 

U nás na e-shopu však můžete vyzkoušet hned 3 typy pasty zaměřené na zdraví vašich dásní a citlivosti zubů. V této sadě Crest zubních past na dásně najdete tyto pasty:

 • Crest Gum & Enamel Repair
 • Crest Gum & Sensitivity
 • Crest Advanced Gum Restore

Touto sadou získáte skvělý základ pro komplexní řešení problémů s citlivostí a zdravá vašich dásní. Za zvýraznění stojí pasta Advanced Gum Restore, která svým složením obsahujícím amino kyseliny podporuje aktivaci dalších látek a napomáhá k rychlému zlepšení stavu vašich dásní. 

Jak Dále Podpořit Zdravé Dásně?

Udržovat zdravé dásně může být běh na dlouhou trať. Je nutné se o zuby, jazyk a dásně starat pravidelně a komplexně. Zubní pasty jsou pouze část řešení. Proto je důležité zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vodu. 

Crest ústní voda Gum Care podpoří vaší snahu o zdravější dásně "dočištěním" špatně přístupných částí v mezizubních prostorech a ve vnitřních stranách dásní. Svým složením napomáhá tato ústní voda k neutralizaci bakterií tvořící zubní plak a funguje jako prevence před vznikem onemocnění dásní. 

Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně
Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který může ovlivnit kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení