Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně

Na Citlivé Zuby
7 hodnocení
1 349 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crest Pasty - Sada na Citlivé Dásně a Zubní Sklovinu

Pasty v této sadě obsahují speciální složení, které chrání zuby a dásně před nechtěnou citlivostí, posiluje oslabenou zubní sklovinu a pomáhá odstraňovat škodlivé bakterie z úst a povrchu zubů. Formule pasty Gum & Sensitivity All Day Protection začne navíc ihned po vyčištění působit na citlivé zuby a dásně a vytvoří ochraný film před jídlem a pitím, které mohou způsobovat citlivost. 

Určité druhy jídel a pití totiž pomáhají škodlivým bakteriím (Streptococcus Mutans) k množení a vyšší počet těchto bakterií se poté přetváří v kyselinu, která způsobuje kazivost zubů, onemocnění dásní a vyšší citlivost. 

V sadě jsou tyto pasty:

 • Crest Pro Health - Gum and Sensitivity 116g
 • Crest Pro Health - Advanced Gum Restore 104g
 • Crest Pro Health - Gum and Enamel Repair 116g

Všechny 3 pasty v balení také obsahují fluorid, který napomáhá ochraně zubů před zubními kazy

S těmito Crest pastami si již za několik dní všimnete zdravějších dásní, menší citlivosti zubů a podráždění. Složení past v této sadě bylo klinicky prokázáno v:

 • Ochraně zubů a dásní proti citlivosti z jídel a pití
 • Podpoře zdravých dásní
 • Neutralizování škodlivých bakterií na zubech, dásních a jazyku
 • Účinném boji proti onemocnění dásní
 • Snížení rozpadu zubní sklovinu způsobeného kyselinami z potravin
 • Posílení zubní skloviny
Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně
Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně

Crest Pasty Pro Kompletní Péči o Dásně

Tato sada past je z unikátní řady produktů Crest vyvynuté speciálně na problémy spojené s dásněmi, citlivostí a posílení oslabené zubní skloviny. Citlivost zubů a bolest dásní je jeden z nejběžnějších problémů zubní hygieny, který většinou souvisí s opotřebovanou zubní sklovinou, špatnými návyky čištění zubů a dásní a mnoho jiných potíží. 

U nás na e-shopu však můžete vyzkoušet hned 3 typy pasty zaměřené na zdraví vašich dásní a citlivosti zubů. V této sadě Crest zubních past na dásně najdete tyto pasty:

 • Crest Gum & Enamel Repair
 • Crest Gum & Sensitivity
 • Crest Advanced Gum Restore

Touto sadou získáte skvělý základ pro komplexní řešení problémů s citlivostí a zdravá vašich dásní. Za zvýraznění stojí pasta Advanced Gum Restore, která svým složením obsahujícím amino kyseliny podporuje aktivaci dalších látek a napomáhá k rychlému zlepšení stavu vašich dásní. 

Jak Dále Podpořit Zdravé Dásně?

Udržovat zdravé dásně může být běh na dlouhou trať. Je nutné se o zuby, jazyk a dásně starat pravidelně a komplexně. Zubní pasty jsou pouze část řešení. Proto je důležité zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vodu. 

Crest ústní voda Gum Care podpoří vaší snahu o zdravější dásně "dočištěním" špatně přístupných částí v mezizubních prostorech a ve vnitřních stranách dásní. Svým složením napomáhá tato ústní voda k neutralizaci bakterií tvořící zubní plak a funguje jako prevence před vznikem onemocnění dásní. 

Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně
Crest Zubní Pasty - Sada Na Dásně

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který může ovlivnit kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bělící zubní pasty vyprodané
Velikost balení: Střední (80 - 135g)
Počet ks v balení: 3 ks
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: