Bělící zubní pasta Crest baking soda & peroxide 232g

Nejlepší Bělení
33 hodnocení
Značka: Crest
379 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Bělící zubní pasta s jedlou sodou v 232g balení. Účinkuje proti tvorbě zubního plaku a kamene, čistí dásně a je šetrná na zubní sklovinu. Svěží mentolová příchuť. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Bělící zubní pasta Crest baking soda & peroxide 232g

Bělící Pasta Crest Baking Soda Whitening 232g

Bělící zubní pasta s fluoridem (1100 ppm F), obsahem jedlé sody a peroxidem šetrně odstraňuje povrchové nečistoty zubů při pravidelném čištění, chrání před tvorbou zubního plaku a kamene a ochraňuje zubní sklovinu

Zubní pasty s jedlou sodou jsou oblíbenou volbou pro domácí bělení povrchu zubů a různé studie prokázaly i mírně vyšší účinnost bělení ve srovnání s jinými bělícími pastami. 

Crest Baking Soda & Whitening:

  • Balení obsahuje 232g zubní pasty
  • Chrání před vznikem zubního kazu, plaku a kamene
  • Jemná na zubní sklovinu
  • Jedna z nejlepších bělících zubních past
  • Odstraňuje povrchové zabarvení zubů
  • Originál z USA

Jak Dále Podpořit Zdravé Zuby a Dásně?

Udržovat bílý povrch zubů a zdravé dásně může být běh na dlouhou trať. Je nutné se o zuby, jazyk a dásně starat pravidelně a komplexně. Zubní pasty jsou pouze část řešení. Proto je důležité zakomponovat do vaší zubní hygieny i kvalitní ústní vodu. 

Ústní voda Crest Glamorous White 1l podpoří vaší snahu o bělejší úsměv a zároveň dočistí těžce čištitelná místa, dásně a jazyk od zbylých bakterií, které mohly zůstat v ústech po čištění kartáčkem a pastou. 

Bělící zubní pasta Crest baking soda & peroxide 232g
Bělící zubní pasta Crest baking soda & peroxide 232g

Mezizubní Prostory a Zdravé Dásně

Čištění mezizubních prostor je klíčovým faktorem, který ovlivnivňuje kazivost zubů, onemocnění dásní a citlivost. Při běžném čištění totiž nejste schopni vyčistit všechna místa, kde se množí bakterie a usazují pozůstatky jídel a pití. 

Proto je důležité používat alespoň jednou denně mezizubní kartáčky na vyčištění zbytků jídel, čímž ulevíte dásním od škodlivých bakterií a nepříjemnému tlaku, který může být těmito zbytky jídel způsoben. 

Doporučujeme používat mezizubní kartáčky Curaprox CPS 07 Prime s vyměnitelnými hlavicemi a jednoduchým nasazením. 

Jaké je složení pasty?

Aktivní složka - Fluorid sodný 0,243 % (0,16 % w/v fluoridového iontu)

Neaktivní složky: Glycerin, hydratovaný oxid křemičitý, voda, propylenglykol, hydrogenuhličitan sodný, pyrofosforečnan tetrasodný, sorbitol, PEG-12, aroma, hydroxid sodný, laurylsulfát sodný, sacharin sodný, polykamer 407, xanthanová guma, celulózová guma, peroxid vápenatý, oxid titaničitý, modrá 1.