Crest

ZNAČKA - CREST 3D WHITE

Crest

Základní produktová řada bělicích zubních past Crest. Většinou jsou dostupná ve velkých baleních, například 232g a mají základní vlasnosti. 

Prevence tvorby zubních kazů a efektivní odstranění zubního plaku a škodlivých bakterií ze zubů a dásní jsou samozřejmostí. 

Nad rámec těchto prvotních benefitů mají ve složení jemná abraziva, který odstraňují povrchové nečistoty zubů a dodávají jim tak lesk a bělejší odstín. Produkty jako Crest baking soda & peroxide 232g obsahují navíc jedlou sodu a peroxid, poskytující tak antibakteriální vlastnosti a způsob jak předcházet tvorbě zubního kamene. 

Produkty jako Crest tartar protection & whitening 232g obsahují disodium pyrophosphate působící na šetrné bělení povrchu zubů a proti zubnímu kameni. 

Všechny tyto produkty nabízejí základní čistící a preventivní vlastnosti zubních past a k tomu trochu bělejší a sebevědomější úsměv navíc. 

Výhody

 • Odstraňují povrchové nečistoty zubů
 • Obsahují fluorid pro posílení zubní skloviny
 • Mohou vybělit povrch zubů o 1-3 odstíny, výsledky se samozřejmě nedají garantovat a liší se člověk od člověka
 • Stačí používat 2-3x týdně
 • Působí od prvního vyčištění
 • Příjemná chuť bez chemického "ocasu"
 • Velká balení vydrží několik měsíců každodenního používání
 • Důkladně vyčistí i špatně dostupná místa úst díky pěnidlům
 • Udržují zuby světlé při pravidelné konzumaci kávy, čaje, vína nebo při používání tabákových výrobků

Nevýhody

 • Abrazivní pasty mohou způsobovat citlivost
 • Nevybělí zub jako takový - bělí povrch zubů
 • Nepůsobí proti citlivým zubům a dásním
 • Nepůsobí na zánětlivost dásní

Jaké jsou rozdíly zubních past Crest?

Bělicích zubních past značky Crest je hned několik odlišných produktových řad například tato základní řada Crest, Crest 3D White, Crest 3D White Brilliance nebo Crest Pro Health. Sepsali jsme pro vás ty nejdůležitější rozdíly produktových řad Crest v tomto článku

Doporučujeme článek přečíst, protože výběrem správné bělicí zubní pasty zvýšíte šance spokojenosti s produktem a hlavně vyberete ten produkt, který je momentálně pro vaše zuby nejvhodnější volbou

Přečíst článek

ZNAČKA - CREST 3D WHITE
ZNAČKA - CREST 3D WHITE

Potřebujete s něčím poradit? Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo zodpovězením vaší otázky na zákaznickém chatu, na emailu info@belicipasty.cz nebo přes telefon +420 777 736 695

Cena

591897
1591897
10 položek celkem
alt crest baking soda peroxide 232g
Nejlepší Bělení
429 Kč –13 %
369 Kč

Bělící zubní pasta s jedlou sodou v 232g balení. Účinkuje proti tvorbě zubního plaku a kamene, čistí dásně a je šetrná na zubní sklovinu. Svěží mentolová příchuť. 

353
alt belici zubni pasta crest baking soda peroxide akcni sada 3+1
Nejlepší Bělení
1 397 Kč –14 %
1 197 Kč

Bělící zubní pasta s jedlou sodou balení 232g akční sada 3+1. Účinkuje proti tvorbě zubního plaku a kamene, čistí dásně a je šetrná na zubní sklovinu. Svěží mentolová příchuť. 

359
alt belici zubni pasta crest baking soda and peroxide 119g
Novinka
279 Kč

Bělicí zubní pasta Crest baking soda, s jedlou sodou a peroxidem pro šetrné bělení povrchu zubů a prevenci vzniku zubního kamene. Velikost balení 119g. 

669
alt belici zubni pasta crest tartar protection whitening 232g
329 Kč

Bělící zubní pasta na bělení povrchu zubů a proti tvorbě zubního kamene. Velikost balení 232g. Mentolová příchuť. Originál z USA. 

556
alt belici zubni pasta crest plus scope 184g
339 Kč

Bělící zubní pasta Crest plus Scope s fluoridem ve velkém balení 178g, kombinuje účinky bělících zubních pasta a ústní vody pro boj s bakteriemi v ústech a na dásních. Vydrží 3+...

293
alt belici zubni pasty crest akcni sada
Novinka
1 576 Kč

Akční sada bělicích zubních past Crest s ústní vodou bez alkoholu. Sada obsahuje produkty na citlivé zuby, na bělení povrchu zubů, na zubní kámen a celkově svěží dech. Sada...

735
alt belici zubni pasty sada
1 897 Kč

Sada bělicích zubních past Crest a Twice, obsahuje 5 balení různých bělicích past, které vám vydrží až 6 měsíců každodenního bělení povrchu zubů. 

620
alt zubni pasta Crest tartar proti zubnimu kameni
179 Kč

Zubní pasta Crest tartar control na zubní kámen a zubní kazy v gelové formě, 161g balení a se svěží mintovou příchutí. Vhodná pro kombinaci s bělící zubní pastou. 

500
alt ustni voda crest scope 36 ml
59 Kč

VZOREK ústní vody Crest Scope s alkoholem a CPC. Velikost 36ml. Svěží mentolová příchuť. Cestovní balení. 

641
alt ustni voda crest scope outlast 1l
Novinka
299 Kč
729

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem